ما در کلینیک فیریوتراپی مونا کرج تلاش می کنیم تا بهترین خدمات را به بهترین نحو با به روزترین تکنولوژی در محیطی آرام و زیبا به شما ارائه کنیم تا به هدف نهایی خودمان که همانا سلامتی شماست برسیم.

استفاده از مجموعه ای از روش های درمانی بر اساس آخرین پروتکل های معتبر دنیا برای نتیجه گیری بهتر در چهارچوب استانداردهای ما قرار دارد به طوری که درمان بیماران از جمله الکتروتراپی، منوال تراپی و تمرین درمانی به طور مستقیم توسط فیزیوتراپیست انجام می شود و به‌روزرسانی دانش درمانی با شرکت در دوره‌ها و سمینارهای تخصصی و مطالعه مقالات روز علمی از اولویت‌های ماست.

در این کلینیک، فیزیوتراپیست بر روی درمان و تمرینات مختص به هر بیمار نظارت دقیق دارد و تمامی موارد تحت کنترل فیزیوتراپیست انجام می گیرد. علاوه بر این، به آموزش بیمار و خانواده وی جهت انجام فعالیت های روزمره و خاص هر بیمار توجه خاص می گردد.

در این کلینیک برای هر بیمار از پک های بهداشتی شخصی استفاده می شود و نکات بهداشتی از قبیل استریل کردن دستگاه ها به صورت مرتب انجام می گردد.

مسئول فنی: فیزیوتراپیست مائده صارمیان

ترتیب روند درمانی مراجعین چگونه است؟

 1. تشخیص پزشک و همراه داشتن نسخه پزشک معالج جهت شروع درمان الزامی است.
 2. مرحله بعدی تشکیل پرونده مراجعین است.
 3. ارزیابی و معاینه مراجعین

هریک از مراجعین یک فرم درمانی دارند که تمامی ویژگی ها، روند درمانی و اطلاعات پزشکی هر شخص در آن تکمیل می گردد.

اولین مرحله، ارزیابی مراجعین است. ارزیابی این گونه است که علت مراجعه بیمار، تاریخچه آسیب دیدگی، درمان هایی که از قبل انجام شده و همچنین سابقه بیماری را از مراجعین می پرسیم . سپس به انجام تست های کلینیکال با توجه به مشکلات بیمار می پردازیم. پس از این مراحل، به بررسی پاراکلینیکال   ( بررسی MRI، عکس رادیولوژی، نوار عصب و عضله و …) و درنهایت به تشخیص مشکل بیمار و طراحی برنامه درمانی می رسیم.  در طی جلسات درمان، به صورت مستمر بررسی پیشرفت درمان انجام می شود و در صورت نیاز، تغییر برنامه درمانی صورت می گیرد و در انتهای جلسات درمان گزارش پیشرفت درمان به پزشک معالج و مراجعین تحویل داده می شود.

 تعیین وقت و زمان بندی جلسات درمان:

نحوه تعیین وقت به صورت تلفنی و یا حضوری خواهد بود. چنانچه مراجعین تمایل داشته باشند می توانند وقت تمامی جلسات درمانی خود را در ابتدای درمان رزرو کنند.

در صورتی که دیرتر از موعد به کلینیک برسید اولویت با کسانی است که طبق وقت و به موقع حاضر شده اند. هرکدام از جلسات درمانی ۱:۰۰ تا ۱:۳۰ ساعت زمان می برد اما نگران زمان نباشید، تا زمانی که نیاز به درمان هست در کنارتان خواهیم بود.

آمادگی جهت انجام جلسات درمانی:

قبل از شروع جلسات حتما استحمام کنید زیرا در این صورت تاثیر درمان بیشتر خواهد شد. استحمام گردش خون را افزایش می دهد و کارایی جریان های الکتریکی را سرعت می بخشد و در روند بهبودی شما بسیار موثر است.

لازم است هر جلسه وسایل شخصی  ( حوله، ملحفه و پد )  خود را همراه داشته باشید.

بهتر است در تمام جلسات حضورتان در کلینیک فیزیوتراپی مونا، لباس و کفش ورزشی و راحت بپوشید؛ تا بتوانید با آسودگی به تمرین های درمانی و ورزشی بپردازید.

شایان ذکر است که گواهی دریافت هزینه برای سازمان های بیمه گر نیز در انتهای درمان در اختیار بیمار قرار داده می شود.

نکته مهم :

مراجعین عزیز جهت نتیجه گرفتن از درمان، تمرینات و مراقبت های خارج از مرکز بسیار بسیار مهم می باشد و عدم رعایت موارد قید شده توسط  شما، می تواند در درمانتان اختلال ایجاد کند.

ارائه خدمات تخصصی در کلینیک فیزیوتراپی مونا :
 1. بیماری های ارتوپدی: آرتروز مفاصل، مشکلات ستون فقرات، آسیب های تاندونی و لیگامانی، آسیب های پس از ضربات، محدودیت های حرکتی پس از شکستگی ها و بی حرکتی ها، جراحی های تعویض مفصل، مشکلات پاسچرال، آماده سازی و راه اندازی قبل و بعد از جراحی ها و…
 2. درد و اسپاسم عضلانی حاد و مزمن
 3. آسیب های ورزشی
 4. بیماری های رو ماتولوژی
 5. بیماری های نورولوژی: فلج بلز، ام اس، گیلن باره، سکته مغزی، پارکینسون و …
 6. آموزش تمرینات در آب جهت آب درمانی (هیدروتراپی)
 7. مشاوره جهت پیشگیری و درمان پوکی استخوان

تکنیک های درمانی:

 1. الکتروترپی
 2. لیزر کم توان
 3. لیزر پر توان
 4. مگنت تراپی
 5. مکانوتراپی
 6. تمرین درمانی تخصصی
 7. درای نیدلینگ
 8. الکتروآکوپانکچر
 9. تیپینگ
 10. درمان های دستی (منوال تراپی)

با جدیدترین متدهای درمانی و تجهیزات روز دنیا در محیطی کاملا آرام و زیبا

فهرست